Рубрика: Для Батьків

Літнє меню 2020

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

І хоча цьогоріч у нас через карантин немає змоги зібратися на свято разом, та це не завадить нам висловити свою любов та вдячність нашій рідній Україні.

https://drive.google.com/file/d/1rPmNANGj_UfLzZSHHtpVIhlMjBZslgBc/view?ts=5ec64686

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків  Відгуки закриті

Розклад занять та режим дня в дошкільному навчальному закладі

Швидко плине час, тож для тих, хто вперше відвідуватиме наш заклад з 1 вересня 2020 року необхідно знати певні правила. Щоб більш детально ознайомитися з розкладом та режимом  дня у  дошкільному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №43 “Морська хвиля” клікніть на файлі, що розташований нижче.

Презентація розклад занять та режим дня

Рубрика: Для Батьків, Корисні поради  Відгуки закриті

Дитячий садок онлайн

https://eduhub.in.ua/courses/dityachiy-sadok-online?fbclid=IwAR1yiw-Hj_LZnhEDPqaAlPODP1i2F-GPISYeFXAWR1KQJlgr3nhYX4Lfixo](https://eduhub.in.ua/courses/dityachiy-sadok-online?fbclid=IwAR1yiw-Hj_LZnhEDPqaAlPODP1i2F-GPISYeFXAWR1KQJlgr3nhYX4Lfixo)

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків, Методична робота  Відгуки закриті

«Щаслива лапа» запрошує взяти участь у Всеукраїнському флешмобі “Гуру карантину”

БО «БФ «Щаслива лапа» пропонує Вам взяти участь у Всеукраїнському Флешмобі “Гуру карантину”, який буде корисним і цікавим для Вас та Ваших малюків!

Надаємо відео фізкульт-хвилинки від пухнастих в соціальних мережах:

–  фейсбук:https://www.facebook.com/HappyPawFund/videos/vb.392166157467017/241728880544021/?type=3&theater

–         інстаграм: https://www.instagram.com/p/B_FFGbnni_q/

Для участі у флешмобі  батьки  мають записати відео як вони з малечею повторюють рухи чотирилапих. Після цього необхідно поділитися даним відео на своїх сторінках в соціальних мережах і позначити нашу сторінку @happypawfund у фейсбуці або @happypaw в інстаграмі.

Якщо з певних причин немає можливості поділитися власним відео, зробіть репост відео фізкульт-хвилинки від пухнастиків у своїх соціальних мережах.