Архів за Серпень 2017

1 серпня «Морська хвиля» відновила роботу

початок роботиДошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  комбінованого типу  № 43  „Морська хвиля” Черкаської міської ради поновив функціонування груп з 01.08.2017 року у зв’язку із закінченням ремонтних робіт.

Наразі у закладі відкрито 5 садових груп та 2 ясельні,  де загалом перебуває 112 дітей.  Ще 2 садові та 2 ясельні групи поновлять свою роботу до  початку нового 2017/2018 навчального  року.

Наші нагороди!!!

Диплом за вагомий внесок в екологічне виховання дітей дошкільного віку.

[singlepic id=77 w=320 h=240 float=]

Диплом за активну участь в екологічному вихованні дітей дошкільного віку.

[singlepic id=74 w=320 h=240 float=]

Диплом за активну участь в проведенні міської виставки, научно-дидактичних посібників, ігрового матеріалу по формуванню екологічної культури дошкільника в 2005 році.

[singlepic id=72 w=320 h=240 float=]

Грамота за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти міста, результативну діяльність по удосконаленню методичної культури педагогічних працівників міста, активне впровадження освітніх інноваційних технологій. Нагороджена методист, керівник школи педагогічної майстерності Вовк Ольга Петрівна.

[singlepic id=78 w=320 h=240 float=]

Почесна грамота за вагомий особистий внесок в організацію державної політики в галузі дошкільної освіти, високий професіоналізм, ініціативу, творчість, результативну діяльність по удосконаленню методичної культури педагогічних працівників міста, впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес та з нагоди ювілею. Нагороджена вихователь-методист Вовк Ольга Петрівна.

[singlepic id=79 w=320 h=240 float=]

Диплом за зайняте ІІІ місце в обласному громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в 2010 році та виконання заходів з охорони праці, передбаченим колективним договором, відсутність травматизму серед працівників навчального закладу.

Диплом за участь в благодійному проекті «Смачна новорічна країна» 2011 рік.

[singlepic id=73 w=320 h=240 float=]