Архів за Серпень 2017

1 серпня «Морська хвиля» відновила роботу

початок роботиДошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  комбінованого типу  № 43  „Морська хвиля” Черкаської міської ради поновив функціонування груп з 01.08.2017 року у зв’язку із закінченням ремонтних робіт.

Наразі у закладі відкрито 5 садових груп та 2 ясельні,  де загалом перебуває 112 дітей.  Ще 2 садові та 2 ясельні групи поновлять свою роботу до  початку нового 2017/2018 навчального  року.

Наші нагороди!!!

Диплом за вагомий внесок в екологічне виховання дітей дошкільного віку.

Диплом за активну участь в екологічному вихованні дітей дошкільного віку.

Диплом за активну участь в проведенні міської виставки, научно-дидактичних посібників, ігрового матеріалу по формуванню екологічної культури дошкільника в 2005 році.

Грамота за вагомий внесок у розвиток дошкільної освіти міста, результативну діяльність по удосконаленню методичної культури педагогічних працівників міста, активне впровадження освітніх інноваційних технологій. Нагороджена методист, керівник школи педагогічної майстерності Вовк Ольга Петрівна.

Почесна грамота за вагомий особистий внесок в організацію державної політики в галузі дошкільної освіти, високий професіоналізм, ініціативу, творчість, результативну діяльність по удосконаленню методичної культури педагогічних працівників міста, впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес та з нагоди ювілею. Нагороджена вихователь-методист Вовк Ольга Петрівна.

Диплом за зайняте ІІІ місце в обласному громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в 2010 році та виконання заходів з охорони праці, передбаченим колективним договором, відсутність травматизму серед працівників навчального закладу.

Диплом за участь в благодійному проекті «Смачна новорічна країна» 2011 рік.