Архів за Серпень 2018

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік

Завдання на 2018– 2019 навчальний рік:

1. Продовжувати формування національно-патріотичних почуттів дошкільників відповідно до завдань Концепції національно-патріотичного виховання  дітей та молоді, акцентуючи увагу на підвищення рівня культури українського мовлення. Мовленнєва робота з дошкільниками поза межами організованого навчання.

1. Підвищувати рівень методичної культури педагогів у вирішенні завдань морального виховання. Сприяти гуманізації освітнього простору сучасного дошкільного закладу у вимірі педагогіки В.Сухомлинського, формуванню у дошкільників моральних знань, суджень, потреб.

1. Спрямувати діяльність педагогів закладу на формування життєвої компетентності дошкільників відповідно до вимог Державного стандарту дошкільної освіти через організацію співпраці всіх учасників навчально-виховного процесу на засадах партнерства, довіри, толерантності, взаємодопомоги. Активізувати дошкільників в здобутті знань шляхом проведення дослідно-експериментальної діяльності. Узгоджувати в освітньому процесі колективні, групові, парні, індивідуальні форми навчально-розвивальної взаємодії педагога з дітьми.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів січень – липень 2018 року

Фінансовий звіт про використання коштів січень – липень 2018 року завантажте нижче

днз 43 фінансовий звіт січень-липень 2018