Архів за Вересень 2018

Екскурсія дошкільнят «Морської хвилі» до школи

У рамках забезпечення наступності між закладом дошкільної освіти та школою діти передшкільного віку дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» 26 вересня відвідали Черкаську загальноосвітню школу №21.

Почалась подорож зі шкільного подвір’я.  Далі діти відправились до  приміщення школи, де побачили стенди з державними символами України. З цікавістю дітки розглядали яскраво розфарбований коридор, який привів їх до класної кімнати .

Дуже гостинно малят і педагогів дошкільного закладу  зустріла  директор школи Осадча Світлана Анатоліївна, яка розповіла про майбутні зміни, які їх очікують та  відкрила  перед дітьми новий шкільний світ, який зачаровував їх кожної миті. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах, бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками та до шкільної спортивної зали, де мали змогу пробігтись біговою доріжкою.

Велике враження діти отримали від спілкування з друзями, які зовсім нещодавно ходили до садочку, де разом грали, відпочивали, розважались та навчались.

–  Саме знайомство дошкільнят зі школою допомагає їм успішно почати навчання і зробити більш впевненим і безболісним перехід в «нове життя» – зазначила вихователь методист ДНЗ №43 «Морська хвиля» Світлана Баранник.

IMG_20180926_101529 IMG_20180926_094528IMG_20180926_100404IMG_20180926_094157IMG_20180926_094838IMG_20180926_100756

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України повідомляють. що в Україні за останні 5 років має місце нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, яких можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

У відповідності до цього було розроблено спільного листа  Міністерста освіти та Міністерства здоров’я України.

З повним змістом листа можна ознайомитися завантаживши його.

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

День знань

IMG_20180903_105409 Новое изображение Новое изображение1

Дзвенить, дзвенить  дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

Рубрика: 1 Вересня  Відгуки закриті