Архів за Лютий 2019

У «Морській хвилі» відбулося святкування «Стрітення»

Чудове свято провела група № 6 під керівництвом Панасенко Тетяни Павлівни та музичного керівника Серебрякової Марини Геннадіївни, залучивши до святкування і батьків. На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.

Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.

У народі вірили, на Стрітення зима вирушає туди, де було літо, а літо — туди де була зима. По дорозі вони зустрічаються та сперечаються між собою. Хто виграє у суперечці, той ще залишиться на цих землях господарювати. Якщо до вечора потеплішає, то виграло літо і скоро будуть потепління. Якщо ввечері стало холодніше, то зима ще зостанеться на деякий час.

Турнір із шашок серед вихованців «Морської хвилі»

У  закладі дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» відбувся  шашковий турнір,  в якому взяли участь 12 дітей передшкільного віку.

Діти завзято  демонстрували свої вміння гри та прагнення здобути  перемогу у п’яти турах.

Тож, місця розподілилися таким чином:

Серед дівчаток :

1 місце – Фоміцька Марія (група №9);

2 місце – Крижня Даша (група № 11);

3 місце – Кураш Мілана  (група №11).

Серед хлопців:

1 місце – Деркач Тимофій (група №11) та Костіцин Дмитро (група №6);

2 місце – Пипа Тимур (група  №11);

3 місце – Мороз Нікіта (група  №9).

Гра в шашки – одна з форм розвитку математичних здібностей дітей передшкільного віку. Навчитися грати нескладно, проте грати майстерно – це досить непросте завдання.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших успіхів!

Переможці серед дівчаток
Переможці серед хлопчиків
Переможці серед хлопців
Учасники турніру

Правила утримання, навчання та виховання дітей у дошкільному навчальному закладі

Дані правила складені на підставі законів України «Про освіту», «Про дошкільну  освіту»,  Положення  про  дошкільний  навчальний  заклад,   власного Статуту та інших нормативно-правових актів, що регламентують діяльність дошкільного навчального закладу і є обов’язковими до виконання батьками дітей та особами, що їх замінюють, працівниками закладу дошкільної освіти.