Архів за Квітень 2019

Великодні свята у «Морській хвилі»

Відбулися родинні свята присвячені Великодню  у групах №10 та №5 /передшкільного віку/.

Музичні керівники Серебрякова Марина Геннадіївна та Борсук Лариса Леонідівна разом з вихователями груп та вихованцями підготували великоднє дійство, яке було насичене художніми номерами та хореографічними композиціями, конкурсами. Натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, писанку.

Діти познайомилися  із звичаями та обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри. Великоднє свято мало піднесений настрій та чудову атмосферу.

ГРУПА №5 з вихователем СИСЕНКО Альоною Михайлівною
Рубрика: Наші будні  Відгуки закриті

Тиждень безпеки дитини

З 22 по 26 квітня 2019 року у закладі дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» було проведено «Тиждень безпеки  дитини».

В рамках плану заходів Тижня поновлено матеріали осередків «Охорони праці» та «Інформаційно – довідкового куточку з питань безпеки дитини»,  забезпечено дітей у групах ігровим матеріалом для відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, створено  ігрові куточки безпеки; проведено заходи агітаційно–пропагандистського характеру з питань надзвичайних ситуацій та захисту від їх наслідків серед батьків, надано практичні поради щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та нестандартних побутових умов, надання першої долікарської допомоги;  перевірено наявність та поновлено, в разі необхідності, індивідуальні засоби захисту органів дихання та проведено конкурс дитячого малюнка «Безпека кругом нас очима дітей».

26 квітня було перевірено готовність закладу до проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення критичних умов для безпечного перебування в приміщенні.

Підбиваючи підсумки констатуємо: евакуація у закладі дошкільної освіти відбулася за 14 хвилин. 193 дитини були присутні зранку, 9 дітей забрали батьки після 10-ї години.

Більше фото у фейсбук https://www.facebook.com/dnz43.ck.ua/

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Група №4 подорожувала казковим потягом

Овчаренко Наталія Миколаївна, вихователь групи №4, підготувала до показу відкрите заняття для педагогів дошкільного закладу із сенсорного виховання в групі раннього віку «Подорож казковим потягом».

Рухлива гра «Перестрибнути через струмочок», дидактична гра «Збери грибочки і фрукти» та  «Зайти метелику свою квіточку» і «Зроби намисто для ляльки» надали можливість дітям закріпити свої навики з геометричних фігур, розвинути дрібну моторику рук та знання кольорів.

Гра “Збери грибочки і фрукти”
Рухлива гра “Перестрибнути через струмочок”

Гра “Зайти метелику свою квіточку”

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Педагогічна нарада

Відбулася педагогічна нарада ” Мова, як виразник мовно-національної вихованості народу”

Більш детально про що йшла мова можна дізнатися за посиланням

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Виставка «Космічні пригоди»

Минулого тижня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля» стартувала виставка дитячих малюнків «Космічні пригоди».

Діти передшкільного віку  груп №6 та №10 поділилися з нами своїми космічними пригодами,    демонструючи їх у  фантастичних малюнках.

Творчий злет наших вихованців  надихнув як педагогічний,  так і батьківський колектив  з оптимізмом дивитися в майбутнє, адже кожна робота несе позитив. Більше фото у фейсбук.

Рубрика: Наші успіхи, Наші юні таланти  Відгуки закриті