Архів за Серпень 2019

6 Придбані кухонні меблі гр. №1 благодійні внески
7 Придбали килими на підлогу гр. №4 благодійні внески
8 Придбані тюлі на вікна гр. №3, 5, 10 благодійні внески
9 Придбали ліжка дитячі гр. №3 /2 шт./, №7 /2 шт./, №8 /2 шт./ благодійні внески
10 Замінили двері евакуаційного виходу садового корпусу благодійні внески
11 Замінили шафи д/роздягання гр. №6,11 /25 шт/, 3/3 шт./ благодійні внески
12 Встановлені ролети гр. №11 благодійні внески
13 Замінили лави в роздягальні гр. № 1 /2 шт./ благодійні внески
14 Придбали ігрові модулі гр. № 2, 5, 10 благодійні внески
15 Встановлені бактерицидні лампи в гр. №9,10,11 благодійні внески бюджетні кошти
16 Придбали шафу для рушників гр. №11 благодійні внески
17 Фарбування та частковий ремонт маршових сходів, коридорів. бюджетні кошти, благодійні внески
18 Фарбування підлоги кімнати гігієни гр. №4, 10 бюджетні кошти
19 Ремонт кабінетів спеціалістів, завідувача Бюджетні кошти, благодійні внески
20 Придбали стільці дитячі  гр. №3 /7 шт./, №7 /6 шт./ благодійні внески
21 Замінили паркан по периметру дитячого садка Бюджетні кошти
22 Ремонт м’яких меблів гр. №2 благодійні внески
23 Придбали іграшки в групові осередки №2, 9 благодійні внески
24 Придбали стіл письмовий гр. №7 благодійні внески
25 Заміна бачка для унітазу гр. №7,10 Бюджетні кошти
26 Заміна електролічильника електроенергії  та замінений трансфроматор Бюджетні кошти

Напрямки діяльності педагогічного колективу дошкільного навчального закладу №43 «Морська хвиля» на 2019 – 2020 н. р.

Завдання 2019/2020 навчального року

1.Підвищувати психолого – педагогічну  компетентність педагогів та батьків щодо  готовності дошкільників до НУШ. Забезпечувати успішний початок шкільного життя на основі організації сучасних форм взаємодії між дошкільним закладом і початковою ланкою освіти у формуванні дошкільної зрілості випускника закладу дошкільної освіти.

1. Забезпечувати методичний супровід зростання професійної майстерності педагогічних кадрів в організації освітнього процесу на основі використання практичних методів педагогічного впливу (експериментування, вирішення проблемних ситуацій та логічних задач, моделювання, розвивальних вправ, ігор тощо), поєднання колективних, групових, парних, індивідуальних форм взаємодії  в навчально-пізнавальній діяльності, побудови довірливих взаємин між педагогом та дітьми на принципах  ділового партнерства.

1. Здійснювати подальшу освітню діяльність щодо протидії забрудненню навколишнього середовища, розвитку у дітей звичок і моделей поведінки, що відповідають сталому розвитку, оволодіння ними доступними навичками сприяння чистоті  довкілля.

Вітаємо переможців велоперегонів

24 серпня 2019 року в Черкасах на  Центральному стадіоні відбулися велоперегони для дітей дошкільного віку «Кіндери». Участь в перегонах  взяли і представники закладу дошкільної освіти «Морська хвиля», які отримали  призові місця.

Тож, раді вітати  наших переможців:

Панімаш Алісу із 5 групи – 1 місце на самокаті.

Клименко Артема із  6 групи –1 місце на велосипеді.

Ткаченко Олексія із 9 групи – 2 місце на велосипеді.

Натхнення вам на нові звершення!

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

День Державного Прапора України в закладі дошкільної освіти «Морська хвиля»

З метою формування у дошкільників патріотичних почуттів і виховання національної свідомості 23 серпня  2019 року у закладі дошкільної освіти  «Морська хвиля»  відбулося тематичне свято, приурочене Дню Державного Прапора України та 28-ій річниці незалежності України. У проведенні заходу були задіяні вихованці та їхні родини, педагоги, а також адміністрація закладу.

На території та у холі закладу запанувала блакитно- жовта гама кольорів, а ще  було створено виставку дитячих малюнків «Моя Україна».

З урочистими віршами, запальними українськими танками, дзвінкими піснями та веселими іграми виступали справжні маленькі патріоти України.

Наприкінці свята відбулася церемонія підняття Державного прапора України.

День Державного Прапора України — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. На загальнодержавному рівні свято встановлено указом Президента України № 987/2004 «Про День Державного Прапора України» від 23.08.2004 р.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті