Архів за Вересень 2019

Осіннє меню в закладі дошкільної освіти

Екскурсія дошкільнят «Морської хвилі» до школи

У рамках забезпечення наступності між закладом дошкільної освіти та школою діти передшкільного віку дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» 26 вересня відвідали Черкаську загальноосвітню школу №21.

В екскурсії взяли участь майбутні випускники закладу дошкільної освіти групи №5 та №10. А про їхні враження розкажуть фото.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по серпень 2019 року

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Розклад занять та режим дня в дошкільному навчальному закладі

Швидко плине час і ось уже відбулися батьківські збори для тих, хто вперше відвідуватиме наш заклад з 1 вересня 2019 року. Щоб більш детально ознайомитися з розкладом та режимом  дня у  дошкільному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №43 “Морська хвиля” клікніть на файлі, що розташований нижче.

Презентація розклад занять та режим дня

Спільна нарада вихователів, вчителів та батьків

В рамках співпраці між загальноосвітньою школою №21 та закладом  дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» відбулася  спільна нарада.

Вчителі  початкової  школи  Надія Василівна та  Олена Миколаївна  познайомили батьків та вихователів з концепцією нової української школи та розповіли  про зміни, які очікують  першокласників  в зв’язку з впровадженням  освітньої реформи.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті