Архів за Вересень 2019

Екскурсія дошкільнят «Морської хвилі» до школи

У рамках забезпечення наступності між закладом дошкільної освіти та школою діти передшкільного віку дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» 26 вересня відвідали Черкаську загальноосвітню школу №21.

В екскурсії взяли участь майбутні випускники закладу дошкільної освіти групи №5 та №10. А про їхні враження розкажуть фото.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України повідомляють. що в Україні за останні 5 років має місце нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, яких можна запобігти проведенням імунопрофілактики.

У відповідності до цього було розроблено спільного листа  Міністерста освіти та Міністерства здоров’я України.

З повним змістом листа можна ознайомитися завантаживши його.

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Розклад занять та режим дня в дошкільному навчальному закладі

Швидко плине час і ось уже відбулися батьківські збори для тих, хто вперше відвідуватиме наш заклад з 1 вересня 2019 року. Щоб більш детально ознайомитися з розкладом та режимом  дня у  дошкільному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №43 “Морська хвиля” клікніть на файлі, що розташований нижче.

Презентація розклад занять та режим дня

Спільна нарада вихователів, вчителів та батьків

В рамках співпраці між загальноосвітньою школою №21 та закладом  дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» відбулася  спільна нарада.

Вчителі  початкової  школи  Надія Василівна та  Олена Миколаївна  познайомили батьків та вихователів з концепцією нової української школи та розповіли  про зміни, які очікують  першокласників  в зв’язку з впровадженням  освітньої реформи.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Український стиль в оформленні приміщень закладу дошкільної освіти

Майстриня Анастасія Линовицька  разом з вихователем групи №10  Людмилою Нечаєвою художньо оформили службове приміщення в українському етнографічному стилі.

Дякуємо майстриням за творчий внесок  у виховання наших юних патріотів!

Рубрика: Наші будні  Відгуки закриті