Архів за Грудень 2019

Стартували Новорічні свята у “Морській хвилі”

До Новорічних свят святково прикрасили заклад дошкільної освіти. Кожен куточок “Морської хвилі” відчуває святкову атмосферу, яка доповнює новорічні ранки, що стартували у закладі.

Виховні години до Дня енергетика

До Дня енергетика, який відмічається 22 грудня, у закладі дошкільної освіти відбулися різні заходи – виховні години, цікаві заняття, проведено бесіди, дидактичні ігри, спостереження, пошуково-дослідницька робота та розваги з дітьми.

Жвавий інтерес до проблеми проявили діти усіх груп під час проведення хвилинок спілкування «Обережно! Електроприлади».

Рубрика: Методична робота, Наші будні  Відгуки закриті

Андріївські вечорниці

,В нашому закладі   систематично проводиться освітня робота, спрямована на ознайомлення дітей із народними традиціями, святами та обрядами. 13 грудня  вихованці групи № 9 під керівництвом Швидкої Наталії Олександрівни відзначили день Святого Андрія Первозванного. Це найвеселіше свято с жартами та гумором, спільною роботою, випіканням калити, іграми з нею та ліпленням вареників.

Рубрика: Зимові свята  Відгуки закриті

Всеукраїнський тиждень права “Права маленької дитини”

У світі всі малята –
і хлопчики й дівчата –
повинні право мати
щасливими зростати.
В турботливій країні,
 у люблячій родині
 мужнітимуть здорові
біляві й чорноброві.
Бо очі карі й сірі
у злагоді та мирі
не плачуть, а сміються,
що «дітками» зовуться.

Леся Вознюк

Фундамент формування особистості, яка чітко усвідомлює свої права та обов’язки й дотримується їх у щоденному житті, слід закладати ще в ранньому дитинстві. А отже, правове виховання розпочинається в сім’ї з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей.

Дошкільний заклад є наступним соціальним інститутом, який продовжує правове виховання дітей. З метою реалізації освітніх завдань та з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, з 02 – 06 грудня 2019 року в нашому закладі проводиться Всеукраїнський тиждень права.