Архів за Лютий 2020

«Розвиток сюжетно-рольової гри у дошкільному віці»

В  закладі  дошкільної освіти  “Морська хвиля” провели конкурс – виставку  сюжетної-рольової ігри “Супермаркет”.

Вихователі садових груп створюють умови для вільної самостійної ігрової діяльності дітей, використовуючи різноманітні атрибути до гри “Супермаркет”, а саме: створюють передумови сюжетно-рольової гри; допомагають дітям опановувати способами рольової поведінки, стимулюючи і заохочуючи прагнення дітей відображати своє ставлення до дійсності в грі; сприяють виникненню в грі дружніх, партнерських відносин та ігрових об’єднань за інтересами. Граючи з дитиною вихователі не тільки активізують її уяву, а й стимулюють до творчого включення в один сюжет реальних і вигаданих персонажів.

група № 11

група № 7

Подарунки від Національного олімпійського комітету України в Черкаській області

До «Морської хвилі»  завітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету  України в Черкаській області  Іван  Урста та спеціаліст відділення НОК України в Черкаській області Андрій Мігукін, які презентували  закладу дошкільної освіти футболки та скакалки.

Таким чином Національний олімпійський комітет зацікавлюює дітей до занять спортом і фізичної активності.

«Тепер же розпочинаємо втілювати в життя програму співпраці із дошкільними навчальними закладами. Ми хочемо працювати та впроваджувати спільні заходи із дитячими садочками. Адже знаємо, що від зацікавлення та вмінь маленьких діток залежить, чи матимемо ми в подальшому професійних спортсменів. Тож виховувати та надихати олімпійськими цінностями розпочинаємо з найменших черкащан», – розповів Іван Урста.

Рубрика: Методична робота, спортивна сторінка  Відгуки закриті