Архів за Березень 2020

Чим зайнятися з дитиною під час карантину

Розвиваючі заняття для дітей від 1 до 7 років, які легко можна здійснювати в домашніх умовах .

Корисні посилання:

1. https://shotam.info/chym-zayniatysia-z-dit-my-pid-chas-karantynu-top-5-veselykh-rozvah/

2. http://www.samotuzhky.com.ua/53577?fbclid=IwAR1p60mh452h_mNMPeoTfFOYa2J1ydSRS_wNpX7cYLzZn5BJoLWxh62aSmg

3. https://idei-dekoru.com/2019/01/24/%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D1%96%D0%B4%D0%B5%D1%97-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D0%B9%D0%BC%D0%BE%D0%BB/?fbclid=IwAR2uRJVu_U50HiPuYc6G1okCU36rgeEikzxRFaeQ7iX-kFlCHnMAVryGxpQ

4.https://mamabook.com.ua/yak-rozpovistu-dityam-pro-koronavirus/?fbclid=IwAR0kqXbDlo6kPQReOjsVgfrrrcy0XLvhnMnFjQvQBokwZK-glEg3T04TC5I

Олімпійський день з батьками в «Морській хвилі»

Серед усіх відомих, традиційних і нетрадиційних, вкотре апробованих на практиці форм роботи з батьками у нашому дошкільному закладі добре зарекомендували себе спільне проведення свят, розваг; тематичні заняття за участю батьків, коли батьки мають можливість стати учасниками освітньо – виховного процесу. Співпраця з родиною – невід’ємна складова нашої оздоровчої роботи.

«Олімпійський день» проведений інструктором із фізкультури Тетяною Ноздратенко за участю батьків наших вихованців став незабутньою подією для всіх учасників цього дійства.

Метою заходу була  популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та культурного збагачення дітей та дорослих.

Діти з задоволенням грали  в рухливі ігри та в естафети, також активну участь в  атракціонах брали і дорослі.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Заняття доброти у «Морській хвилі»

За ініціативи Благодійного фонду «Щаслива лапа» у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля» відбулося «Заняття доброти», присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 1 березня. Акція підтримана Міністерством освіти і науки України.

Метою такого заняття є важливість інформування дітей вже у ранньому віці про особливості догляду за котами та собаками, формування навичок поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. 

Заняття доброти у групі №6

Такі заняття корисні для кожної вікової категорії, адже сприяють розвитку пізнавальної та творчої активності, уяви, логічного мислення. Основним завданням таких заходів є виховання вже в ранньому віці у дітей чуйності, гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Педагогам надали можливість скористатися вже готовим конспектом тематичного заняття для старшої групи «Тварини – наші друзі» із мультимедійною презентацією (розроблений спеціалістами БО «БФ «Щаслива лапа»), та використати власні напрацювання.

Рубрика: Методична робота, Наші будні  Відгуки закриті