Архів за Вересень 2020

Гурток з хореографії

 Щоб розвинути у дітей почуття ритму, виразність руху, фантазію і уяву, в нашому закладі  проводяться заняття гуртка «Хореографічна студія», так як різного характеру танці, музичні ігри, рухові танцювальні вправи і комплекси допомагають дитині зрозуміти зміст музики, освоїти її непросту мову.

Танцювальне мистецтво особливо близьке дітям, оскільки вони вже в ранньому віці відчувають потребу в русі. Весела музика, вдало підібрані рухи танцю, невимушене його виконання приносять дітям радість, піднімають настрій, підвищують життєвий тонус.  Метою хореографічного навчання є сприяння естетичному і фізичному вихованню дитини, її всебічному і гармонійному розвитку як особистості.

https://drive.google.com/file/d/1ca5VmKRutbaqokoJYOV9tmx67F2BS-6O/view?usp=sharing

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Всесвітній день миру

Дошкільний навчальний заклад №43 відзначив Міжнародний день миру. Сьогодні вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх; розвивали критичне мислення дітей: «Якщо мир – це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також говорили про любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

В заході брали участь діти групи №7. Під керівництвом Нечаєвої Людмили Василівна діти виготовляли символічні паперові пташки і створювали картину, яка символізує мир.

Малята групи №8 зі своєю вихователькою, Ткаченко Наталією Володимирівною, створювали картину миру крейдою на асфальті.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Персонал ДНЗ 43