Архів за Вересень 2020

Всесвітній день миру.

Дошкільний навчальний заклад №43 відзначив Міжнародний день миру. Сьогодні вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх; розвивали критичне мислення дітей: «Якщо мир – це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

В заході брали участь діти групи 7. Під керівництвом Нечаєвої Людмили Василівна діти виготовляли символічні паперові пташки і створювали картину, яка символізує мир.

Осіннє меню в закладі дошкільної освіти

ДЕНЬ ЗНАНЬ

01.09.2020 року в ЗДО №43 відбулося свято до дня знань. Для малят – це перше свято в новому навчальному році. Заклад  гостинно відкрив двері також і  діткам, які вперше прийшли до груп. Вихованці старшої групи № 7  дивували малят інших груп запальними танцями, піснями про дитячий садок та чудовими віршами, які підготували до цього прекрасного свята. До дітей завітали в гості казкові герої: Сімка  та Нолик, які грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісень.   На святі панувала атмосфера доброї казки. Веселий настрій  малята зберегли на цілий день.

Вітаємо з  днем знань всіх наших малят та їх батьків! Бажаємо креативності, творчості, терпіння та наснаги!