Архів за Листопад 2020

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по жовтень 2020 року

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ СЛІД ДОТРИМУВАТИСЬ СТАНДАРТНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ:

1.  часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

2. під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має лихоманку та кашель;

3.  якщо  маєте  підвищену  температуру тіла,  кашель й ускладнене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію своїх пересувань;

4.  не   споживайте   сирих   чи   недостатньо   термічно   оброблених   продуктів тваринного походження;

5.   джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом:

–    Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

–    Сторінка Центру громадського здоров’я України

–    Сторінка Міністерства охорони здоров’я Україна

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕАГУВАННЯ НА СОVID-19:

Працівники   із   симптомами   гострих   респіраторних   захворювань   мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.

Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.

Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.

Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

Зверніть увагу! Коронавірус є термолабільним, що означає, що він чутливий до нормальної температури приготування (70°С). Тому слід уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження. З сирим м ‘ясом, сирим молоком або сирими органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення сирої їжі.

Рубрика: Медики радять  Відгуки закриті

Безпека на дорозі

В дошкільному навчальному закладі «Морська хвиля» з 02.11. по 06.10.2020 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. Метою заходу було закріпити з дітьми правила дорожнього руху, прищеплення розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя, закріпити знання, що люди ходять по тротуару, розуміти призначення сигналів світлофора, закріпити значення дорожніх знаків, навчити розрізняти дозволяючи та запобігаючи знаки, правильно реагувати на сигнали світлофора, виховати у дітей дисциплінованість на дорогах, бажання бути уважними, спостережливими, обережними.

Група №6