Архів за Лютий 2021

«Знання вихователя – успіх дитини».

25 лютого пройшла педагогічна рада «Сучасні підходи до логіко – математичного розвитку дошкільників». На педраді розглядалися наступні питання:

2. «Математика – це цікаво чи важко?»
3. «Ефективне використання Блоків Дьєнеша  для розвитку логіко-математичної компетенції старших дошкільників».
4. «Формування сенсорно-пізнавальної активності  дітей  раннього віку».
5. «Вплив сімейного виховання на розвиток логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку»

6. «Роль дидактичних засобів у формуванні логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку»

Міні-городи на підвіконні

На початку лютого вихованці ДНЗ № 43 під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.

У контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, жито, зелена трава, а також розпустилися поставлені у воду гілочки бузку, вишні.

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини – наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.

Стрітення

Святкування Стрітення в Україні походить ще з дохристиянських часів. Його тоді також назвали Стрічення, Стріщення, Громниці або Зимобор.

З метою закріплення уявлення про традиції українського народу, відроджування календарно-обрядових звичай на­шого народу, розширювання світогляду дітей, чудове свято провели групи №№7,8 під керівництвом музичного керівника Нікітченко Олени Валеріївни.

На святі звучали пісні, вірші, а також діти танком закликали весну.

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по грудень 2020 року

Для ознайомлення завантажте файл.

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Зимові розваги

Випав сніг. Весело радіють всі дорослі та дітвора. Вихованці гуртом долучилися до створення фортеці із снігу на території закладу.

Рубрика: Зимові свята, Фото-галерея  Відгуки закриті