Архів за Лютий 2021

«Знання вихователя – успіх дитини».

25 лютого пройшла педагогічна рада «Сучасні підходи до логіко – математичного розвитку дошкільників». На педраді розглядалися наступні питання:

2. «Математика – це цікаво чи важко?»
3. «Ефективне використання Блоків Дьєнеша  для розвитку логіко-математичної компетенції старших дошкільників».
4. «Формування сенсорно-пізнавальної активності  дітей  раннього віку».
5. «Вплив сімейного виховання на розвиток логіко – математичної компетентності дітей дошкільного віку»

6. «Роль дидактичних засобів у формуванні логіко – математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку»

ПОЛОЖЕННЯ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЕТИКУ

в дошкільному навчальному закладі /ясла-садок/ комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради

Рубрика: Методична робота, Семінари  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по грудень 2020 року

Для ознайомлення завантажте файл.

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Зимові розваги

Випав сніг. Весело радіють всі дорослі та дітвора. Вихованці гуртом долучилися до створення фортеці із снігу на території закладу.

Рубрика: Зимові свята, Фото-галерея  Відгуки закриті