Архів за Жовтень 2021

Осінь різнобарвна

Щорічно в дошкільному закладі проводиться спільна виставка робіт дітей і батьків на тему «Осінь різнобарвна». Фантазія, талант та майстерність виконаних робіт заслуговують на похвалу.

Дякуємо всім вихованцям та їхнім батькам за участь у виставці.

Рубрика: Uncategorized, Осінь золота  Відгуки закриті

Всесвітній День боротьби з поліомієлітом

24 жовтня оголошено Всесвітнім Днем боротьби з поліомієлітом. Обласний лабораторний центр в порядку інформування надав прес-реліз «Що треба знати про поліомієліт»

Рубрика: Для Батьків, Медики радять  Відгуки закриті

Виставка роздаткового матеріалу

19 жовтня у дошкільному закладі презентовано виставку роздаткового матеріалу спрямованого по всім лініям розвитку. Такий вид роботи дає можливість педагогам обмінятися своїми надбаннями, досвідом і надихає до нових ідей.

Моя любима Україна

У “Морській хвилі” відбувся конкурс малюнку на асфальті  «Моя любима Україна» у якому взяли участь діти передшкільного віку.

У конкурсі малюнку на асфальті дитячій фантазії немає меж!

Мета: формувати почуття патріотизму та національної гідності , розвивати інтерес до образотворчої діяльності і бажання грати в ігри з образотворчим матеріалом.

https://drive.google.com/file/d/1tcxIMKcmEFp31dxxU7WuVsDHfI_AOwUR/view?usp=sharing

Рубрика: Методична робота, Фото-галерея  Відгуки закриті

Постановою головного державного санітарного лікаря України № 8 від 25.08.2021 затверджені протиепідемічні заходи у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Постанова головного державного санітарного лікаря України № 8 від 25.08.2021 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»

Зміни

до Стандартів медичної допомоги

«Коронавірусна хвороба (COVID-19)»

https://moz.gov.ua/uploads/6/32884-dn_1907_08_09_2021_dod.pdf

https://moz.gov.ua/uploads/6/32884-dn_1907_08_09_2021_dod.pdf
Рубрика: Медики радять  Відгуки закриті