Архів за Червень 2022

День Конституції Украї́ни в “Морській хвилі”

Вперше ми відзначаємо День Конститу́ції Украї́ни в умовах воєнного стану на тлі людських жертв та непоправних втрат. Враховуючи обставини реального життя, цьогоріч свято пройшло досить скромно, без гучної музики та пісень.

Діти взяли участь у квесті «Подорож Україною» та  відвідали заняття на тему: «Я люблю Україну», де було акцентовано, що ухвалення Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини, що сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Після заняття діти створювали  колективний малюнок, зобразивши прапорці, вишиванки і віночки та аплікації у кольорах національного прапора.

Мета свята: формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Рубрика: Для Батьків, Методична робота  Відгуки закриті

Звіт керівника закладу дошкільної освіти за період 2021-2022 навчальний рік

17 червня 2022 року відбулися загальні збори зі звіту керівника про основні напрямки його діяльності за 2021/2022 навчальний рік.

З повним звітом можна ознайомитися нижче

Надзвичайники розробили нові відеоролики про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами

Державна служба України з надзвичайних ситуації за сприяння USAID розробила два відеоролики для дітей та підлітків. У них йдеться про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

Матеріали можна переглянути за посиланням: https://surl.li/bzawf

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті