Архів за Листопад 2022

Педагогічна рада № 1

Використання інтерактивних технологій розвитку мовлення дітей дошкільного віку

Повістка денна:

1. Виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.
  2. Актуальність проблеми мовленнєвого розвитку. Використання сучасних освітніх технологій для розвитку зв’язного мовлення дошкільників.
  3. Формування комунікативної компетенції дітей дошкільного віку: методи інтерактивної взаємодії.
  4. Використання методу наочного моделювання у формуванні мовленнєвої  компетентності дошкільників.
  5. Проблеми мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку в умовах родинного   виховання.
  6. Результати тематичного вивчення «Роль вихователя у розвитку мовлення  дітей. Форми і методи освітньої роботи з розвитку зв’язного мовлення дітей раннього  віку в різних формах і видах дитячої діяльності». Комунікативна культура вихователя – запорука духовного та мовленнєвого зростання дошкільника.

Допомога херсонцям

Колектив та батьки нашого закладу долучилися до гуманітарного збору продуктів та ліків для херсонців.

Вихованці “Морської хвилі” навчались пожежної та протимінної безпеки

Для підвищення обізнаності  дітей з питань пожежної безпеки та з метою популяризації професії рятувальника   були проведені показові навчання з дітьми дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради, а саме: пожежна безпека в побуті, протимінна безпека та користування вогнегасником.

Також вихованцям було цікаво дізнатися про роботу пожежного автомобіля під час гасіння умовної пожежі.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

“Морська хвиля” долучилась до волонтерства

• У листопаді 2022 року 5 кнопкових стаціонарних телефонів були надані у Будинок вчителя для подальшої передачі на передову для наших захисників.
  • А після звільнення міста Херсон ми нашою дружною дошкільною родиною передали теплі речі, продукти харчування та ліки у звільнені населені пункти Херсонщини та Миколаївщини.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті