Архів за Грудень 2022

Консультації батькам

МОВЛЕННЄВА ПАМ’ЯТКА-ПОРАДНИЦЯ

• Хороше мовлення дитини – успішне навчання у школі, широкі можливості у подальшому виборі професії, вміння спілкуватися з людьми.

• Найнаполегливіша робота вихователя не дасть цілковито сподіваного результату без систематичних занять батьків з дитиною вдома.

• Щоб у навчанні та вихованні дитини досягти потрібних результатів, мовлення самих дорослих має стати прикладом для наслідування (наслідування – психологічна особливість дітей).

• Якщо дитина повсякчас буде чути чітке, правильне мовлення, то завдяки наслідуванню воно стане для неї звичкою і унеможливить мовленнєві вади.

• Ви ще самі не вмієте правильно розмовляти українською? Вчіться разом з дитиною! Не змушуйте її повторювати ваші слабкість та лінькуватість у самовдосконаленні й унаслідок цього – небажані проблеми у мовленні.

• У дитини, як і у дорослих, не завжди все добре виходить. Тож часом ви нарікаєте на відмову її від подальших занять. Не опускайте руки! Не виказуйте негативних емоцій: роздратування, глузування. Та найгіршими вашими словами в цій ситуації буде: «Нічого, прийде час – сам навчиться!»

Морська хвиля готувала смаколики для воїнів ЗСУ

Колектив «Морської хвилі» передав для воїнів ЗСУ медові коржики, які  були приготовані у нашому закладі та дитячі малюнки.

Близько одинадцяти кілограмів солодкого подарунка, який виготовили наші кухарі,  увійшов  до вантажу, що направився  на передову до дня святого Миколая разом з усіма смаколиками, що передали дошкільні заклади нашого міста.

Загалом понад 700 кг печива передадуть волонтери на передову від черкаських дошкільних закладів,

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по грудень 2022 року

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті