Архів за Квітень 2023

Екологічні заняття об’єднують та формують трудові навички

Групи передшкільного віку долучилася до озеленнення території закладу дошкільної освіти та висадили берізки, туї, ялинки, клени та вербу.  

Посильна праця дітей на території закладу впливає на формування елементарних екологічних уявлень у дошкільників.  А ще це можливість бачити результати своєї роботи.

Спільна праця надає можливість навчитися відповідальності, сприяє формуванню трудових навичок і об’єднанню дитячого колективу. І, звичайно,  праця на свіжому повітрі сприяє збереженню та зміцненню здоров’я дітей.

Про результати проведення атестації педагогічних працівників у 2022/2023 навчальному році

Рубрика: Публічна інформація  Відгуки закриті

Фінансовий звіт про використання коштів загального фонду з січня по березень 2023 року

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті

Як психологічно протистояти стресогенності пандемії

Рубрика: Для Батьків, Сторінка психолога  Відгуки закриті

Великодні свята у «Морській хвилі»

Напередодні Великодніх свят у закладі дошкільної освіти відбулася виставка композицій та малюнків «Пасхальний вернісаж», яку дбайливо підготували дошкільнята зі своїми батьками та педагоги закладу.
     Всі групи долучилися до участі у виставці. Були представлені писанки, оздоблені наліпками із пластиліну – пластилінова мозаїка, квілінгом, бісером, паперовими кульками із кольорових серветок, стрічок та використанням інших новітніх технологій образотворчого мистецтва; вишивки, пов’язані з Великодніми святами; вітальні листівки та ікебани. Не забули й про Великоднього Зайця (Кролика), пташечок та курочок з курчатками. Роботи всіх учасників, без винятку, відзначаються креативністю, неповторністю, оригінальністю.
     Такі заходи заплановано з метою поглиблення знань дітей стародавньої української традиції святкування дня великої Пасхи. Відвідавши виставку відразу з’являється бажання створити щось своїми руками та відчути настрій Великоднього свята. Дякуємо батькам, вихователям нашого дошкільного закладу, які приклали зусилля для створення Великодньої композиції.

Рубрика: Uncategorized  Відгуки закриті