«Розвиток сюжетно-рольової гри у дошкільному віці»

В  закладі  дошкільної освіти  “Морська хвиля” провели конкурс – виставку  сюжетної-рольової ігри “Супермаркет”.

Вихователі садових груп створюють умови для вільної самостійної ігрової діяльності дітей, використовуючи різноманітні атрибути до гри “Супермаркет”, а саме: створюють передумови сюжетно-рольової гри; допомагають дітям опановувати способами рольової поведінки, стимулюючи і заохочуючи прагнення дітей відображати своє ставлення до дійсності в грі; сприяють виникненню в грі дружніх, партнерських відносин та ігрових об’єднань за інтересами. Граючи з дитиною вихователі не тільки активізують її уяву, а й стимулюють до творчого включення в один сюжет реальних і вигаданих персонажів.

група № 11

група № 7

Рубрика: Uncategorized
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.