Шашковий турнір у закладі

9 лютого відбувся шашковий турнір  в якому взяли участь діти садових груп у віковій категорій 5-6 років. Малеча  демонструвала свої вміння логічно мислити та вирішувати нескладні задачі.

Гра в шашки – одна з форм розвитку математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку. Навчитися грати нескладно, проте грати майстерно – це досить непросте завдання.

Сюрпризом для учасників змагань стала Шахова королева, з якою вони вирушили в шашкові володіння, щоб між собою позмагатися. А її помічниця біла  шашка допомогала гравцям пригадати правила гри.

У запеклій боротьбі перемогу здобули: Чичужко Софія – 10 група та Шмиголь Данііл – 5 група, які відстоюватимуть честь нашого закладу на рівні міста 16 лютого.

DSC06241 DSC06213 DSC06178 DSC06160 DSC06142 DSC06137

Рубрика: Uncategorized