Півфінал ХХIV турніру з шашок

055 068 074 009 031048037027017035030

04016 лютого на базі дошкільного закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» відбувся  шашковий турнір,  в якому взяли участь діти 7 дошкільних навчальних закладів у віковій категорії 5-6 років.

Чотирнадцять вихованців дошкільних закладів № 22, 30, 39, 43, 77, 90,91 змагалися за першість у зональних змаганнях ХХIV турніру з шашок.

Вже за сталою традицією вони мандрували шашковими володіннями у супроводі Шахової королеви разом з її помічницею білою шашкою.

Як відомо, однією з форм розвитку математичних здібностей дітей старшого дошкільного віку є гра в шашки. Діти завзято  демонстрували свої вміння гри та прагнення здобути  перемогу.

Тож, місця розподілилися таким чином:

Серед дівчаток :1 місце – Чичужко Софія (ДНЗ №43);

2 місце – Бабич Мар’яна (ДНЗ№77) та Салипчук Вероніка (ДНЗ№90);

3 місце – Крат Анастасія (ДНЗ №39).

Серед хлопців:

1 місце – Нізелко Даніїл (ДНЗ№30);

2 місце – Удод Артем (ДНЗ №90) та Чобітько Єлісей (ДНЗ №39);

3 місце – Шмиголь Даніїл (ДНЗ №43).

Тож, наша вихованка Чичужко Софія відстоюватиме звання переможця у фінальних змаганнях м. Черкаси серед дошкільних навчальних закладів.

Рубрика: Uncategorized
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.