Ми сьогодні святкували Міжнародний день захисту дітей

DSCN3540 DSCN3512DSCN3469 DSCN3494 DSCN3502 DSCN3486 DSCN3505DSCN3502DSCN3494

Цього дня на святково  прибраному майданчику зібралися дошкільнята ДНЗ №43 «Морська хвиля  з батьками і небайдужими гостями, які вже традиційно відвідують наш заклад, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати.

Линула дзвінкоголоса музика, спів улюблених пісень про родину, про садок, про Україну, майдан заповнювали цікаві ігри і забави, розваги – все це надало святу особливого веселкового настрою, ніжних барв довгоочікуваного літечка.
І за традицією всю гостину малечі і дорослих запросили до родинного столу на неповторні смаколики.

Тож сподіваємося, що літо для кожного малюка буде барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне і в садочку, і вдома.DSCN3509

Рубрика: Uncategorized