Колектив «Морської хвилі» побував на трьох екскурсіях

DSCN3658 DSCN3662 DSCN3668 DSCN3679 DSCN3684 DSCN3715 DSCN3717 DSCN3724 DSCN3726 DSCN3728 DSCN3730 DSCN3731 DSCN3739 DSCN3749 DSCN3643 DSCN3645 DSCN3647 DSCN3648 DSCN3651

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSCN3755

 

 

 

 

 

 

 

У жовтні  колектив дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 43 комбінованого типу «Морська хвиля»   побував у мальовничих селах Звенигородщини з цікавою історією та могутнім духовним потенціалом – Моринці, Шевченкове (Тарасівка), Будище, де пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. У 1992 році ці села були об’єднані в державний історико-культурний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка». Заповідник нараховує 43 пам’ятки історії та культури. Центр заповідника – колишня садиба Тарасових батьків у с. Шевченковому (до початку ХІХ ст. – Керелівка, до 1929 р. – Кирилівка), на території якої ще у 1939 р. відкрито літературно-меморіальний музей Т. Шевченка.У селі Моринці, розташованому у мальовничій місцевості з густими лісами, широкими полями та високими пагорбами, з яких відкриваються неперевершені краєвиди краю, він народився та вперше подав голос. У Шевченковому зростав, формувався як особистість, у Будищах – у маєтку Енгельгардта – козачкував.

Окрім цього представники «Морської хвилі» відвідали військовий музей у Шампані.

А на початку жовтня відбулася екскурсія до буддійського Храму «Білий Лотос».

Побували на місцях для роздумів і медитації, біля водоспаду і священного джерела у формі спіралі, а на священному пагорбі загадали найпотаємніше бажання, ударивши в старовинний дзвін.

 Таким чином мали можливість дізнатися про стародавні традицій Сходу, зарядилися позитивною енергетикою цього унікального місця.

Храм Білий Лотос – воїнський храм давньолаоської школи Кунг-Фу – «Ша-Фут-Фань», що означає «Клан п’яти бойових котів». Його прообразом є знаменитий буддистський храм у Лаосі. За легендою, під час закладання фундаменту Храму в Черкасах був знайдений древній камінь, на якому зображений Будда в масці воїна.

Рубрика: Uncategorized
Ви можете слідкуватии за відповідями до цього допису через RSS.
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.

Залишити відповідь

HTML: Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(обязательно)

(по желанию)