Годівничці “Морської хвилі” дісталося перше місце

У парку «Перемога» відбувся конкурс годівничок до якого долучилися і вихованці з батьками дошкільного навчального закладу (ясла-садок ) комбінованого типу №43 “Морська хвиля”. Чотири годівнички (групи №4, 5,6,9) були представлені від нашого закладу, а годівничка виготовлена у групі №6 родинами Єгора Малюти, Вікторії Мелецької та Сивак Вікторії отримала перше місце.

Як інформує КП “Дирекція парків”, черкасці створили три сотні робіт. Здебільшого з дерева та пластика. Левова частка годівниць – результат колективної роботи дошкільнят та школярів, родинні вироби.

Конкурс проводять утретє.

годівнички