У «Морській хвилі» святкували Міжнародний день захисту дітей

У перший день літа у дошкільному навчальному закладі  (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» спортивно-музичне свято «Віддаємо земну кулю дітям IMG_20180601_095757» , яке було приурочене Міжнародному дню захисту дітей, об’єднало усіх вихованців.

Діти читали вірші, співали, танцювали та брали участь у веселих конкурсах. Швидкість, спритність, сміх, задовoлення, радісні вигуки на підтримку учасників  панували на майданчику. Як чітко, злагоджено діти виконували вправи, а як азартно змагалися, вболівали за свою команду. Навіть найменші учасники свята, діти груп раннього віку, показали свої вміння у співах та спортивних вправах.

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день зIMG_20180601_103146ахисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.   Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців, – зазначила завідувач «Морської хвилі» Світлана Валеріївна Перетятько.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стаIMG_20180601_100624ли хорошими батьками і громадянами своєї країни.

IMG_20180601_102825