Святий Миколай завітав до «Морської хвилі»

Діти групи №6 разом зі своїми вихователями Оксаною Заболотною та Тетяною Панасенко підготували святкову програму до Дня Святого Миколая.

На свято були запрошені діти усіх вікових груп. У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколай до дітей завітав!». Як завжди музичні керівники разом з вихователями розробили цікавий сценарій свята. Дошкільнята показали цікаве дійство: співали про зиму і Святого Миколая, грали у музичні ігри, розповідали вірші, водили хороводи із казковим персонажем Зимою. Діти   у віршах та піснях попрохали у Святого Миколая собі подаруночків та щасливої долі для всієї родини.   Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей.

–  Зима дуже багата на свята. Святковий календар – 13 грудня –  у нашому закладі розпочався Андріївськими вечорницями. Але одне з  найулюбленіших свят для малюків – День СвятогоМиколая.  Діти   люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їхнастання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів, – розповіла завідувач ЗДО № 43 «Морськахвиля» Світлана Перетятько.

<+

Рубрика: Зимові свята
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.