У «Морській хвилі» говорили про толерантне ставлення до дітей інших націй та народностей

У «Морській хвиля» відбулося засідання методичного об’єднання вихователів старших груп закладів дошкільної освіти на тему: «Виховання у дошкільників толерантного ставлення до дітей інших націй та народностей», яке відвідало понад 40 представників закладів дошкільної освіти міста.

Як відзначила завідувач дошкільного закладу №43 «Морська хвиля» Світлана Валеріївна Перетятько, «актуальність проблеми толерантності пов’язана з тим, що сьогодні на перший план висуваються цінності і принципи, необхідні для спільного виживання і вільного розвитку особистості. Терпимість, повага, прийняття і правильне розуміння культур світу необхідно прищеплювати вже в ранньому віці, в закладі дошкільної освіти».

Вихователь Ірина Крайсвітня провела заняття, де було продемонстровано  матеріал за принципом складання пазлів  карти України та країн-сусідів (Молдова, Польща, Білорусь, Угорщина, Румунія, Росія, Словаччина). До кожної країни були підібрані  ілюстрації з описом, розроблені дидактичні ігри. У роботі використовувалися інформаційно-комунікаційні технології, а діти на занятті були активні та показали високий рівень обізнаності.

– Ставитися з повагою до представників різних національностей є невід’ємною умовою толерантного виховання, і ми вихователі, повинні довести до свідомості дітей, що всі ми маємо право на повагу людської гідності та рівні права, хоча і різні за своєю природою. Заняття  насичене як пізнавальним, так і дидактичним та наочним матеріалом. Таким чином поєднуються різні види дитячої діяльності: ігрова, комунікативна, пізнавальна, дослідницька, – розповіла вихователь-методист ДНЗ №43 «Морська хвиля» Світлана Баранник . ��

Відгуки поки що не можливі, але ви можете залишити трекбек зі свого сайта.

Коментарі закриті.