Відкриті заняття в групах передшкільного віку

Відбулися відкриті перегляди освітньої діяльності  в групах передшкільного віку № 7 та № 8. Вихователь Кедик Неля Петрівна зі своїми вихованцями «Мандрувала лісовими стежинами», а Ткаченко Наталя Володимирівна разом з дітьми побувала «В гостях у ведмедика».

Діти обох груп були активні на занятті, продемонструвавши свої знання про диких тварин, лічбу предметів , а обізнаність теми заняття показали  правильно сформованими відповідями.

За словами вихователя-методиста Баранник  Світлани Анатоліївни, для дітей даного віку характерне досить упевнене відтворення інтонаційно-ритмічних, мелодичних контурів слів. Якісні зміни в мовленні дітей відбуваються при побудові  простих речень й відмінюванні слів за відмінками, числами.  Діти спілкуються з допомогою простого поширеного речення, вживаючи при цьому елементарні граматичні категорії. t

Заняття в групі №7
Заянття в групі №7
Заняття в групі №8
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.