Тиждень безпеки дитини

З 22 по 26 квітня 2019 року у закладі дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» було проведено «Тиждень безпеки  дитини».

В рамках плану заходів Тижня поновлено матеріали осередків «Охорони праці» та «Інформаційно – довідкового куточку з питань безпеки дитини»,  забезпечено дітей у групах ігровим матеріалом для відпрацювання стереотипів поведінки в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, створено  ігрові куточки безпеки; проведено заходи агітаційно–пропагандистського характеру з питань надзвичайних ситуацій та захисту від їх наслідків серед батьків, надано практичні поради щодо дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та нестандартних побутових умов, надання першої долікарської допомоги;  перевірено наявність та поновлено, в разі необхідності, індивідуальні засоби захисту органів дихання та проведено конкурс дитячого малюнка «Безпека кругом нас очима дітей».

26 квітня було перевірено готовність закладу до проведення евакуаційних заходів у разі загрози виникнення критичних умов для безпечного перебування в приміщенні.

Підбиваючи підсумки констатуємо: евакуація у закладі дошкільної освіти відбулася за 14 хвилин. 193 дитини були присутні зранку, 9 дітей забрали батьки після 10-ї години.

Більше фото у фейсбук https://www.facebook.com/dnz43.ck.ua/

Рубрика: Uncategorized
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.