У «Морській хвилі» святкували День вишиванки

Вже за сталою традицією наш заклад долучається до Дня вишиванки. Свято навчає дітей, що вишиванка для українців – це оберіг. Захід пройшов  з піснями танцями та декламуванням віршів про вишиванку.

Цього дня  до нас на свято завітав депутат міської ради Ігор Анатолійович Кривошеєв, відзначивши урочистіть  дійства.

– Проведення свята вишиванки сприяє збереженню народних традицій щодо створення та носіння етнічного вишитого одягу та розширює знання дітей про особливості вишитої сорочки її значущість, розвиває музичні здібності; прищеплює любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни, – зазначила  завідувач закладу дошкільної освіти №43 «Морська хвиля» Світлана Валеріївна Перетятько.

Рубрика: Uncategorized
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.