Вісімдесят шість випускників «Морської хвилі» стануть першокласниками

Кінець травня щорічно ознаменований завершенням навчального процесу.  Отож, 22 травня відбувся перший  випускний  у закладі  дошкільної освіти № 43 „Морська хвиля”. Загалом цьогоріч  три групи дошкільнят, а це вісімдесят шість дітей, стануть першокласниками.

Розпочався випускний з урочистого входу майбутніх першокласників. Випускники читали вірші про те, як їм жилося у садочку, виконували  пісні, танцювали таночки.

Вихователі затамувавши подих дивились на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вони намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Теплими словами привітала  своїх вихованців завідувач «Морської хвилі» Світлана  Перетятько, яка щиро побажала   дітям знайти своє місце в житті, добра,  успіху, а найактивніші родини, які проявили активну участь  у житті дошкільного закладу отримали подяки.

Випуск групи №6

Від імені всіх батьків і дітей були сказані слова подяки вихователям і всім працівникам закладу.

Отож, бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.

Привітав дошкільнят зі  святом і депутат міської ради
Ігор Кривошеєв , вручивши дітям та батькам солодкі подарунки.
ГРУПА №6
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.