Огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

З метою забезпечення предметно-просторового розвивального середовища в вікових групах,  активізації освітньої роботи з театралізованої діяльності, розвитку дитячої творчості, креативних здібностей і виховання морально – етичних почуттів вихованців закладу дошкільної освіти, виявлення і підтримки творчої праці педагогів закладу 28.10.2019 року  у  дошкільному навчальному закладі  «Морська хвиля»  проведено огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

  Основні завдання Конкурсу:

– стимулювання вихователів до творчої діяльності;

– обмін досвідом роботи та підвищення фахової майстерності педагогів;

– ефективна органі­зація предметно-просторового розвивального середовища групо­вих кімнат у дошкільному навчальному закладі, невід’ємною скла­довою якого є зокрема й осередок театралізованої діяльності.

Адміністрація закладу  відзначила достатній рівень виховання в дітей творчих здібностей засобами театралізованої діяльності. У кожній групі дошкільного закладу функціонує  осередок театралізованої діяльності, який періодично поновлюється. Переможців не обирали, оскільки кожен педагог  продемонстрував унікальність свого осередку, а тому було оголошено спільне рішення комісії конкурсу, що у виграші залишилися всі групи.

Театралізована діяльність відіграє велику роль у формуванні особистості дитини, допомагає їй подолати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість. Театр у  закладі  дошкільної освіти  вчить бачити прекрасне в житті і в людях, зароджує прагнення самому творити красиве і добре, допомагає дитині розвиватися всебічно.

Ви можете слідкуватии за відповідями до цього допису через RSS.
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.