У «Морській хвилі» святкували Різдвяні свята

В  закладі дошкільної освіти  «Морськак хвиля» 14 січня були проведені заходи з нагоди святкування Різдвяних свят.

Дітлахи познайомилися з обрядами та звичаями українського народу – щедруванням та посіванням, що є невід’ ємними атрибутами свята Маланки, як його називають в народі.

Малята танцювали, співали колядки й щедрівки, читали вірші.

Діти та вихователі, вбрані у національний одяг,  вдало відтворили затишок української оселі.  Стіл вкрито святковою скатертиною, стояли глечики з кутею та пампушками. Все це створювало атмосферу справжньої української хати, в якій господарі чекають гостей.

Святково вбрані з неабияким артистизмом виконували свої ролі діти та вихователі  з задоволенням віншували, гуртом співали колядки.

Діти вітали всіх з Новим роком та водили козу.

На завершення свята заспівали щедрівки з приспівом «Щедрий вечір, добрий вечір», бажаючи господарям усіляких гараздів.

Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.