У «Морській хвилі» відбулося методичне об’єднання

У «Морській хвилі» було проведено методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури закладів дошкільної освіти міста на тему: «Олімпійський день».

«У нас створена власна система оздоровлення, основними складовими якої є забезпечення належного фізичного розвитку, надання знань про засоби збереження та зміцнення свого здоров’я, комплексне використання єфективних методів фізкультурно – оздоровчої, оздоровчо – профілактичної, методичної роботи.
   Для реалізації завдань формування у дошкільників здорового способу життя , створені необхідні умови для високоякісного проведення різноманітних фізкультурних заходів з достатньою кількістю фізкультурно – ігрового інвентаря, великими та малими атрибутами для спортивних ігор та завдань з фізкультурно – спортивного змісту»
– відзначила  вихователь-методист закладу Світлана Баранник.

Присутнім на заході теоретично розкрили  типи занять з фізичної культури та їх підготовку і наочно ознайомили з особливостями їх практичного проведення.

Цікавий підхід з  ознайомленням дітей з олімпійською символікою в ході виконання фізичних вправ та естафет продемонструвала інструктор з фізичної культури закладу Тетяна Ноздратенко.

До участі залучилися депутат міської ради Ігор Кривошеєв та представники відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України в Черкаській області. Було наголошено, що роботу в напрямку здорового способу життя, занять спортом потрібно починати проводити з раннього віку. Відтепер до заходів олімпійського спрямування залучатимуть ще більше дітей дошкільного віку, проводитимуть Олімпійські уроки та Олімпійські активності в дитячих садочках міста Черкаси та регіону.

Закладу дошкільної освіти «Морська хвиля» презентували  двотомники «Олімпійська енциклопедія» і «Олімпійська спадщина» та дитячі олімпійські книжки.

Дітки з малого віку знайомитимуться з олімпійською історією, зі спортсменами, дізнаватимуться про олімпійський рух та його цінності, братимуть участь у цікавих та активних заходах», –  розповів відповідальний секретар відділення Іван Урста.

Відеозаняття іструктора з фізкультури Тетяни Ноздратенко https://youtu.be/iEhYU9SzgXQ

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.