Подарунки від Національного олімпійського комітету України в Черкаській області

До «Морської хвилі»  завітали відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету  України в Черкаській області  Іван  Урста та спеціаліст відділення НОК України в Черкаській області Андрій Мігукін, які презентували  закладу дошкільної освіти футболки та скакалки.

Таким чином Національний олімпійський комітет зацікавлюює дітей до занять спортом і фізичної активності.

«Тепер же розпочинаємо втілювати в життя програму співпраці із дошкільними навчальними закладами. Ми хочемо працювати та впроваджувати спільні заходи із дитячими садочками. Адже знаємо, що від зацікавлення та вмінь маленьких діток залежить, чи матимемо ми в подальшому професійних спортсменів. Тож виховувати та надихати олімпійськими цінностями розпочинаємо з найменших черкащан», – розповів Іван Урста.

Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.