Олімпійський день з батьками в «Морській хвилі»

Серед усіх відомих, традиційних і нетрадиційних, вкотре апробованих на практиці форм роботи з батьками у нашому дошкільному закладі добре зарекомендували себе спільне проведення свят, розваг; тематичні заняття за участю батьків, коли батьки мають можливість стати учасниками освітньо – виховного процесу. Співпраця з родиною – невід’ємна складова нашої оздоровчої роботи.

«Олімпійський день» проведений інструктором із фізкультури Тетяною Ноздратенко за участю батьків наших вихованців став незабутньою подією для всіх учасників цього дійства.

Метою заходу була  популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та культурного збагачення дітей та дорослих.

Діти з задоволенням грали  в рухливі ігри та в естафети, також активну участь в  атракціонах брали і дорослі.

Рубрика: Uncategorized
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.