ДЕНЬ ЗНАНЬ

01.09.2020 року в ЗДО №43 відбулося свято до дня знань. Для малят – це перше свято в новому навчальному році. Заклад  гостинно відкрив двері також і  діткам, які вперше прийшли до груп. Вихованці старшої групи № 7  дивували малят інших груп запальними танцями, піснями про дитячий садок та чудовими віршами, які підготували до цього прекрасного свята. До дітей завітали в гості казкові герої: Сімка  та Нолик, які грали з ними в ігри, загадували загадки, співали пісень.   На святі панувала атмосфера доброї казки. Веселий настрій  малята зберегли на цілий день.

Вітаємо з  днем знань всіх наших малят та їх батьків! Бажаємо креативності, творчості, терпіння та наснаги!

Рубрика: Uncategorized
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.