Всесвітній день миру

Дошкільний навчальний заклад №43 відзначив Міжнародний день миру. Сьогодні вихователі пояснили дітям, чому мир в Україні та у світі – це важливо; розкрили значення слів «мир», «миротворець», «патріот»; вчили дітей домовлятися та миритися, уникати конфліктів і мирно розв’язувати їх; розвивали критичне мислення дітей: «Якщо мир – це добре, то що погано?» (сварка, бійка, війна); виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також говорили про любов до Батьківщини, повагу до людей різних національностей, прагнення берегти мир.

В заході брали участь діти групи №7. Під керівництвом Нечаєвої Людмили Василівна діти виготовляли символічні паперові пташки і створювали картину, яка символізує мир.

Малята групи №8 зі своєю вихователькою, Ткаченко Наталією Володимирівною, створювали картину миру крейдою на асфальті.

Рубрика: Uncategorized
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.