Святкуємо Різдво в дитячому садку

Одне з найкрасивіших зимових свят – Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою, високими моральними ідеалами в наші дні відкривається та осмислюється знову.

Щоб свято Різдва надовго запам’яталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло вихователі разом з дітьми створювали власноруч різдвяний вертеп, прикрашали залу атрибутами Різдва. Метою даного дійства є формування пізнавального інтересу дошкільнят до українських обрядових свят, дитячих колядок, виховання у дітей бажання робити добрі справи, співчувати та допомагати один одному.

Рубрика: Uncategorized
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.