Міні-городи на підвіконні

На початку лютого вихованці ДНЗ № 43 під керівництвом вихователів почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на підвіконні.

У контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, жито, зелена трава, а також розпустилися поставлені у воду гілочки бузку, вишні.

Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини – наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.

Рубрика: Uncategorized
Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.