Заняття доброти у «Морській хвилі»

За ініціативи Благодійного фонду «Щаслива лапа» у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля» відбулося «Всеукраїнське заняття доброти», присвячене Всесвітньому дню котів, який відзначається 1 березня. Акція підтримана Міністерством освіти і науки України.

Метою такого заняття є важливість інформування дітей вже у ранньому віці про особливості догляду за котами та собаками, формування навичок поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці.

Такі заняття корисні для кожної вікової категорії, адже сприяють розвитку пізнавальної та творчої активності, уяви, логічного мислення. Основним завданням таких заходів є виховання вже в ранньому віці у дітей чуйності, гуманного та відповідального ставлення до тварин.

9 група
Рубрика: Uncategorized
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.