Зростаємо дужими

Вихователь групи №9 Швидка Наталія Олександрівна та інструктор з фізкультури Ноздратенко Тетяна Борисівна провели спортивне свято-розвагу  «Зростаємо дужими». Юні спортсмени продемонстрували вміння працювати з фітболами та  обручами. Використали весь простір спортзали завдяки тому, що було продумано  розміщення атрибутів, знаряддя для заняття.

Основна увага була сконцентрована на безпеці дітей, а тому заняття пройшло якнайкраще. Діти отримали заряд бадьорості та активності. А виконувані вправи принесли позитивний результат для фізичного розвитку дошкільників.
Базове завдання педагогів – дошкільників – це збереження пріоритетів охорони життя, зміцнення психічного та фізичного здоров’я дошкільників, забезпечити їхній своєчасний та повноцінний фізичний розвиток.

Група №9
Відгуки та пінг поки що не можливі.

Коментарі закриті.