День знань у “Морській хвилі”

1 вересня розпочався новий 2022/2023 навчальний рік, який став першим навчальним роком, що розпочався в умовах воєнного стану. Символом початку нового навчального року є традиційне свято приурочене до Дня знань. Воно багате на сюрпризи та на цікаві зустрічі з казковими героями. Діти люблять це свято, бо тут завжди весело, цікаво і по-родинному затишно, тож і цього року до дітлахів завітали Міньйони з якими вони провели розважальні ігри та пускалися у таночки.

В кожній віковій групі проведено організаційні батьківські збори, на яких окреслено основні напрямки роботи та завдання на навчальний рік в умовах війни. В дітлахів проходив період адаптації та тематичний тиждень з правил безпеки та поводження у період повітряної тривоги.

Ви можете залимшити відгук или трекбек зі своего сайта.