День захисту дітей

1 червня 2023 року в дошкільному навчальному закладі пройшло свято «Веселковий світ дитинства» присвячене Дню захисту дітей.

Відзначали свято яскраво, енергійно та насичено. Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, до дітей в гості завітали казкові герої з улюблених мультфільмів. Свято супроводжувалось святковим концертом.

Цього ж дня працівники та батьки дошкільного закладу долучилися до збору гуманітарної допомоги для поранених бійців, які знаходяться у лікарнях та госпіталі нашого міста за участю благодійної організації “Небайдужі Черкаси”, яка у День захисту дітей запросила на фотосесію вихованців закладу із собакою породи джек-рассел-терьером (це порода знаменитого пса Патрона — український собака-винюхувач вибухівки, талісман Державної служби з надзвичайних ситуацій).

До речі, як з’ясувалося, собака господарів Євгенії та Руслана родом з Херсона.

Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.