Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Виставка малюнків відбулася у “Морській хвилі” в рамках Місячника «Увага! Діти на дорозі!»

З метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та протягом навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх з 11.09.2023 по 29.09.2023 в дошкільному навчальному закладі проходив Місячник «Увага! Діти на дорозі!» для попередження всіх видів дитячого травматизму.

В рамках Місячника було проведене Єдине заняття з питань безпечної поведінки дітей на дорогах в усіх групах передшкільного віку.

Постійно проводилися профілактичні бесіди з правил поведінки та правил безпеки життєдіяльності за участю вихованців для попередження всіх видів дитячого травматизму.

На батьківських зборах, проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання Правил   дорожнього руху та ролі сімейного виховання у прищепленні навичок безпечної поведінки на автошляхах.