Новорічні свята у “Морській хвилі”

З початку року у «Морській хвилі» продовжує панувати новорічна феєрія, адже діти ознайомлюються  з народними традиціями та звичаями українського народу під час різдвяних святкувань.  Найглибше занурення в атмосферу свята відбувається коли діти беруть участь у виконанні колядок та щедрівок, які створюють святковий настрій та спонукають до доброзичливого ставлення один до одного і вміння отримувати радість від спільних заходів.

Окрім цього у вихованні любові і поваги до спадщини українського народу – фольклорних свят, традицій, обрядів – допомагає і Музей народної творчості, де нещодавно оновлено експонати, завдяки чому діти мають змогу поповнювати свій словниковий запас та наочно пізнати традиції свого народу.