Архів за Жовтень 2019

Огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

З метою забезпечення предметно-просторового розвивального середовища в вікових групах,  активізації освітньої роботи з театралізованої діяльності, розвитку дитячої творчості, креативних здібностей і виховання морально – етичних почуттів вихованців закладу дошкільної освіти, виявлення і підтримки творчої праці педагогів закладу 28.10.2019 року  у  дошкільному навчальному закладі  «Морська хвиля»  проведено огляд – конкурс на кращий груповий осередок театралізованої діяльності.

  Основні завдання Конкурсу:

– стимулювання вихователів до творчої діяльності;

– обмін досвідом роботи та підвищення фахової майстерності педагогів;

– ефективна органі­зація предметно-просторового розвивального середовища групо­вих кімнат у дошкільному навчальному закладі, невід’ємною скла­довою якого є зокрема й осередок театралізованої діяльності.

Адміністрація закладу  відзначила достатній рівень виховання в дітей творчих здібностей засобами театралізованої діяльності. У кожній групі дошкільного закладу функціонує  осередок театралізованої діяльності, який періодично поновлюється. Переможців не обирали, оскільки кожен педагог  продемонстрував унікальність свого осередку, а тому було оголошено спільне рішення комісії конкурсу, що у виграші залишилися всі групи.

Театралізована діяльність відіграє велику роль у формуванні особистості дитини, допомагає їй подолати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість. Театр у  закладі  дошкільної освіти  вчить бачити прекрасне в житті і в людях, зароджує прагнення самому творити красиве і добре, допомагає дитині розвиватися всебічно.

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті

Свято “Осінь”

Тематичні свята осені розпочалися в закладі дошкільної освіти “Морська хвиля”.

Рубрика: Осінь золота  Відгуки закриті

Подяка батькам за покращення матеріальної бази групи №1, групи №5 та групи №10

Батьки групи №1 придбали 25 чашок та 25 тарілок для вихованців.
Батьки групи №5 придбали килим
Батьки групи №10 придбали комплект іграшок

Висловлюємо всім щиру подяку.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків  Відгуки закриті

Осінні виставки у “Морській хвилі”

У закладі дошкільної освіти “Морська хвиля” стартували тематичні осінні виставки. Вихованці разом з батьками відтворили у своїх доробках красу осінньої пори.

Рубрика: Осінь золота  Відгуки закриті