Архів за Березень 2021

Зростаємо дужими

Вихователь групи №9 Швидка Наталія Олександрівна та інструктор з фізкультури Ноздратенко Тетяна Борисівна провели спортивне свято-розвагу  «Зростаємо дужими». Юні спортсмени продемонстрували вміння працювати з фітболами та  обручами. Використали весь простір спортзали завдяки тому, що було продумано  розміщення атрибутів, знаряддя для заняття.

Основна увага була сконцентрована на безпеці дітей, а тому заняття пройшло якнайкраще. Діти отримали заряд бадьорості та активності. А виконувані вправи принесли позитивний результат для фізичного розвитку дошкільників.
Базове завдання педагогів – дошкільників – це збереження пріоритетів охорони життя, зміцнення психічного та фізичного здоров’я дошкільників, забезпечити їхній своєчасний та повноцінний фізичний розвиток.

Група №9
Рубрика: спортивна сторінка  Відгуки закриті

Відомості про нагороди ДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля»

Рубрика: Наші успіхи  Відгуки закриті

Кошторис на 2021 рік

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОРЮВАННЯ КОРОНАВІРУСОМ СЛІД ДОТРИМУВАТИСЬ СТАНДАРТНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ:

1.  часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

2. під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має лихоманку та кашель;

3.  якщо  маєте  підвищену  температуру тіла,  кашель й ускладнене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію своїх пересувань;

4.  не   споживайте   сирих   чи   недостатньо   термічно   оброблених   продуктів тваринного походження;

5.   джерела з актуальною інформацією щодо випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом:

–    Рекомендації ВООЗ для громадськості та професійної спільноти

–    Сторінка Центру громадського здоров’я України

–    Сторінка Міністерства охорони здоров’я Україна

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РЕАГУВАННЯ НА СОVID-19:

Працівники   із   симптомами   гострих   респіраторних   захворювань   мають повідомити свого керівника та залишатися вдома.

Якщо на роботу вийшла людина з гострим респіраторним захворюванням, її слід відокремити від інших працівників та негайно направити додому.

Варто регулярно проводити прибирання на робочому місці: очищати поверхні, стільниці та дверні ручки відповідними засобами для чищення.

Працівники мають обробляти руки дезінфекційними спиртовмісними засобами або мити руки з милом не менше 20 секунд.

Зверніть увагу! Коронавірус є термолабільним, що означає, що він чутливий до нормальної температури приготування (70°С). Тому слід уникати споживання сирих або недоварених продуктів тваринного походження. З сирим м ‘ясом, сирим молоком або сирими органами тварин слід поводитися обережно, щоб уникнути перехресного забруднення сирої їжі.

Рубрика: Медики радять  Відгуки закриті

ПОЛОЖЕННЯ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ЕТИКУ

Положення про академічну доброчесність та етику в ЗДО №43 «Морська хвиля» закріплює моральні принципи, норми та правила етичної поведінки, професійного спілкування осіб, що працюють та здобувають освіту в закладі дошкільної освіти №43 “Морська хвиля”

Рубрика: Методична робота  Відгуки закриті