Архів за Червень 2021

Звіт завідувача дошкільного навчального закладу /ясла-садок/ комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради Перетятько Світлани  Валеріївни про основні напрямки  діяльності за період 2020/2021 навчального року.

Рубрика: Фінансово-господарська діяльність  Відгуки закриті

Міжнародний день захисту дітей в «Морській хвилі»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Святковий настрій панував цього дня у закладі дошкільної освіти «Морська хвиля», не дивлячись на хмарну погоду. До дітей в гості завітали клоуни, які дотепно жартували, проводили активні ігри та конкурси з малечою.

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, розуміння їх інтересів, прагнення дітей співрацювати з дорослими мають стати в пріоритеті нашого життя.

Рубрика: Uncategorized, Для Батьків, Спортивні розваги  Відгуки закриті